Live Camera
Live stream camera taking fantastic images from the beach of Durrës, a famous tourist destination of Albania right in the front of Hotel Vila Lule.
Webcam Live
Tipet e Dhomave
Cmimi
Rezervo
                            Dhome Teke
40 Euro
 
                            Dhome Dopio
50 Euro
 
                            Dhome Treshe
60 Euro
 
                            Dhome Familjare
70 Euro
Book now
Sngl Room
Dbl Room
Trpl Room
Family Room

Hotel Vila Lule mirëpret mysafirët në një
mjedis tërësisht harmonik.Hoteli është i
vendosur ne anë të detit dhe ngjyrat e saj
kujtojnë ngjyrimet delikate të plazhit: hije
të buta, ngjyrë bezhë,me prekjet e
ngrohta të dekorimeve me elementet
natyrore.Rezultati është një elegantcë,
mjedisi i rafinuar në një ndërtesë që të
kujton shtëpitë e pushimit kolonial, stili i
fillimit të viteve 1900-së projekt nga
arkitekt Kristo Sotiri.


Mirëserdhët tek Vila Lule

SHËRBIME TË PËRFSHIRA

Cadra & Shezlonet e plazhit
Ballkon
Kembim Valutor
Fax-fotokopje, e-mail
Restorant & Bar
Parking i sigurte
Wireless Internet
Frigorifer
Tharese Flokesh
Sherbim ne Dhome
Satellite-TV
Toilet & Shower
Kasaforte
Ajer i Kondicionuar
Salla Ftiness